Kde koupíte nejlevněji Tesla Model 3?

Pokud sledujete dění okolo automobilky Tesla, moc dobře víte, že jejímu řediteli či lépe řečeno zakladateli se zrovna nedaří, což se ostatně protkává i do samotné společnosti jako takové. V nedávné době se Elon Musk přiznal, že i loňský rok dal inovativní společnosti Tesla pěkně do těla, že i vloni se muselo vynaložit maximum sil, aby automobilka nezkrachovala. Bohužel se to děje každý rok, proto pro mnohé to nebylo žádné nové překvapení či zjištění. I když je automobilka Tesla inovativní a zprvu kolem sebe šířila opravdu velký potenciál, nyní je to jen firma, která je zadlužená až po uši a která má co dělat, aby přežila daný rok. To se ostatně může letos změnit, jelikož se spustily objednávky na nový Model 3.

Kalifornská automobilka Tesla si dala poměrně načas. Dlouho se čekalo na nový Model 3, který by měl být zatím nejdostupnějším automobilem automobilky. Nejen, že se spustily objednávky pro Ameriku, ale také se dal prostor evropským zákazníkům. Bohužel Česká republika se mezi zeměmi, kde se bude nový model společnosti Tesla prodávat, bohužel nevyskytuje.

Za to se dala přednost jiným čtrnácti zemím Evropy, otázkou je, kde budete moct nový automobil koupit nejlevněji.

První automobil Tesly, který je dostupný i běžným smrtelníkům

Pokud bychom porovnali ceny jiných automobilů automobilky Tesla a aktuálního Modelu 3, zjistili bychom, že je to zatím vůz, který je opravdu cenově nejdostupnější i běžným smrtelníkům. Automobilka Tesla si asi uvědomila, že musí cílit i na jiné klienty, než na které cílila svými cenami doposud, jinak se jí nepodaří přežít další rok.

Samozřejmě samotná cena je stále poměrně vysoká, ovšem nejnižší v porovnání s ostatními vozy. Nejlevněji budete moct nový Model 3 koupit ve Francii nebo také v Norsku.

Za kolik konkrétně se bude Model 3 prodávat?

Ve Francii a v Norsku, kde lze nový Model 3 koupit nejlevněji, si budete moct vůz koupit za 1,2 miliony korun. V ostatních zemích si Model 3 budete moct koupit zhruba za milion a půl.