Jaké aplikace mohou zvýšit i vaši produktivitu?

Mobilní aplikace se dnes označují za nejmocnější marketingový nástroj dnešní doby. Jsou využívány prakticky denně, do mobilních telefonů jsou stahovány takřka neustále. Pokud dennodenně využíváte mobilní telefon, určitě takových mobilních aplikací je ve vašem telefonu hned několik. Možná k vašim nejpoužívanějším aplikacím patří hlavně aplikace internetových obchodů a sociálních sítí, co kdybyste ale začali využívat aplikace ke zvýšení vaší produktivity? 

Pokud máte problém v práci s tím, že nejste dostatečně produktivní, můžete si stáhnout do mobilního telefonu takové mobilní aplikace, které vás v produktivitě jednoznačně podpoří. Kupodivu takových mobilních aplikací existuje nespočetně mnoho, prozraďme si několik z nich, které rozhodně stojí za vyzkoušení.  

Google Keep 

Znáte aplikaci Google Keep? Jedná se o aplikaci, která se vám může promítnout i do vašeho počítače. Jedná se o mobilní aplikaci, jejímž hlavním účelem je pomoct vám s organizací poznámek, které potřebujete při práci. Už nebudete mít všude kolem monitoru nalepené papírky s tím, co musíte udělat nebo co je třeba ještě zařídit. Aplikace vám navíc umožňuje vytvářet různé seznamy, které v praxi rozhodně využijete. Její velkou výhodou je to, že je zcela zdarma.  

Pokud si myslíte, že to v celé aplikaci bude nepřehledné, pak se pletete. V aplikaci je možné využívat nejrůznější barevné papírky nebo funkce, také nastavení.  

Pixlr 

Pokud se živíte jako grafik nebo fotograf, rozhodně oceníte aplikaci Pixlr, která je ve zkratce Photoshopem, ale bez zbytečných komplikovaných věcí. V této aplikaci hravě zvládnete základní úpravy obrázků, snadno změníte světlo, odstraníte nedokonalosti nebo rozmažete text či přidáte vysvětlivky do vaší grafiky. Pro grafiky nebo lidi v podobném oboru je to naprosto skvělý pomocník, který vám usnadní a zefektivní práci.  

Pocket 

Znáte mobilní aplikaci zvanou Pocket? Jedná se o mobilní aplikaci, do které si můžete ukládat všechno, co vás nadchne nebo zaujme. Určitě to znáte, že čtete v autobuse nebo při cestě do práce nějaký zajímavý a přínosný článek, ale musíte si ho zdlouhavě kopírovat do SMS nebo Messengeru. S aplikací Pocket si to jen lehce uložíte a budete to mít vždy k dispozici.