YouTube rozšířil své služby. Nabízí sledování filmů zdarma

Sledování filmů v pohodlí domova je mnohdy až komplikované. Lidé sice mají stažené své oblíbené filmové snímky, ale i ty se někdy omrzí a je nutné stáhnout si jiné filmy. Jenže nejen, že by se to nemělo, ale také to poměrně dlouho trvá. V případě, že nechcete ztrácet čas stahováním filmů, najdete si film online a sledujete ho online s tím, že riskujete, že se během přenosu bude sekat, když vám třeba bude vypadávat Wi-Fi připojení. Tuto situaci je však možné vyřešit, a to tak, když budete sledovat filmy na YouTube. I když se to zdá být nereálné, není to tak – dodnes je na YouTube několik českých filmových snímků, které se nesekají během sledování a jsou ve skvělé kvalitě. YouTube se navíc nedávno rozhodl umožnit sledovat filmy zdarma a přidal do nabídky stovku filmových snímků.

YouTube je dnes největší video platforma na celém světě a lidé ji opravdu po celém světě využívají. Poslední léta se nesla ve znamení mnoha novinek, s nimiž internetová video platforma nadchla celý svět. Mezi novinkami je například zajímavá placená služba YouTube Premium, která nabízí možnost sledovat videa bez reklam, dokonce i v offline režimu. Nyní se YouTube rozhodl překvapit svět sledováním filmů online zdarma.

Filmové snímky zdarma jsou velmi atraktivní novinkou

Jelikož videoslužby, jako je Netflix nebo HBO GO, jsou v současné době poměrně drahé záležitosti, YouTube se rozhodl překvapit svět atraktivní novinkou, a sice filmy zdarma. Zatím je dostupná zhruba stovka filmů, mezi nimi najdete například klasiku v podobě Terminátora, dále také Rockyho nebo komedii v podobě Růžového pantera 2.

Kdo bude novinku hradit?

Otázkou však je, jestli nebude tato služba v budoucnu zpoplatněna. Přece jen se jedná o nákladnou záležitost. Kdo ví, jak to bude v budoucnu, ovšem nyní je jasné, že se nic platit nebude. Zaplacena má být nová služba z reklamních bloků nebo z nových formátů.