Kvůli iPhonu 7 se už i zabíjí! Tady je jeden důkaz

Žijeme v době, kterou ovládají technologie. Bez techniky bychom ještě posílali holuby a tipovali si, kolik jsme asi uběhli kilometrů, protože by nebyly chytré hodinky, které by nám kilometry spočítaly. Ovšem technologie a tyto vymoženosti mají i své mínus – každý po nich touží za každou cenu. Dneska velice dbáme na to, co si o nás myslí ostatní, proto se zaměřujeme na to, abychom měli to nejlepší, i když nás to může zruinovat. Mnozí se díky technologiím rozhodují pro šeredné činy – třeba pro smrt.

Aktuální svět technologií má jednoho lídra, a tím je společnost Apple. Ten, kdo nemá iPhone, jako kdyby nebyl. Jenže tento mobil není zrovna nejlevnější na světě – to se musí nechat. Aktuální iPhone X dosahuje až pětatřiceti tisíc, což je šílená pálka za jeden chytrý telefon.

Díky tomu, že v nedávné době byly představeny novinky ze světa Apple technologií, ostatní produkty z této společnosti šly s cenou dolů, tudíž i loňský iPhone 7. Ovšem i tato snížená cena mohla někomu přijít drahá, proto se ten někdo rozhodl mít telefon za každou cenu a místo toho, aby raději zaplatil iPhone z bazaru za zlomek ceny, rozhodl se pro tento telefon zabít.

Lež nebo fakt?

Bohužel tento příběh je holým faktem a skutečně se stal. Jednalo se o Bdula Samada, kterému bylo osmadvacet let. Zavražděn byl ve vesnici poblíž Londýna. Jeho smrt zavinili úmyslně dva muži, kteří ho pobodali, poté odcizili iPhone a ujeli na mopedu. Bohužel Bdul podlehl zraněním a jak již bylo zmíněno – zemřel.

Byli pachatelé zadrženi?

Pachatele se naštěstí podařilo zadržet. Pachateli byli dva muži – jeden osmnáctiletý, druhý o rok mladší. V současné době jsou ve vazbě v severním Londýně. Podle všeho to byla naprosto geniálně naplánovaná akce – i policisté byli zaskočeni úrovní násilí a tím, jak rychle dokázali vzít telefon, nasednout na moped a ujet. Velkou roli v tomto případě hrál moment překvapení.