Milujete Star Wars? A víte, jak si nový film vede?

Filmy jsou v dnešní době stále oblíbenější. Není se čemu divit, vždyť po takovém pravém odpočinku touží každý zaměstnaný člověk, proto proč si neodpočinout u nějakého dobrého filmového bijáku? Pokud raději upřednostňujete klasické kino před tím domácím, jste rozhodně potěšeni programem, který kina mají. Například nyní si na své přijdou milovníci komedií – do kin vyráží skvělý The Rock ve filmu Jumanji. Kromě toho si na své přijdou i milovníci ságy Star Wars.

Na další díl skvělé ságy Star Wars se těšil skutečně každý milovník a nadšenec. Ke konci loňského roku se odehrála premiéra už osmého dílu, který se jmenoval „Star Wars: Poslední z Jediů“. Tato premiéra byla skutečně dlouho očekávanou, proto se nemůžeme divit těm fenomenálním výsledkům, které film má. Pojďme si říct, jak si tento díl vede.

Vydělává dnem i nocí!

Star Wars – současní díl se dostal už do všech kin ve světě. Neustále se díky vysoké oblibě hraje, což je pro film jenom dobré. Díky tomu lze říct, že tento film skutečně vydělává dnem i nocí. Doposud film vydělal neuvěřitelných 450,8 milionů dolarů, což je v přepočtu nějakých deset miliard korun. Je to naprosto neuvěřitelná částka, za kterou film může poděkovat hlavně Spojeným státům americkým, protože jenom na tomto území vydělal film polovinu ze zmiňované částky.

Na první místo to bohužel není

Možná si říkáte, že to musí být s touto sumou ten nejsledovanější film všech dob, ale není to tak. Stačil jenom na pátou příčku. Před touto epizodou se totiž nachází ještě Rychle a zběsile 8, který vydělal o sto milionů dolarů víc, taky před ním najdete i přecházející díl právě Star Wars, který předtím vydělal o sedmdesát milionů víc, a dokonce se před tímto dílem umístil i Harry Potter se svým posledním dílem (Relikvie smrti), který si sáhl takřka pět seti milionům amerických dolarů.