Novinky společnosti Apple. Na kolik nyní vyjdou? Ceny vás překvapí

Letošní podzim by se dal nazvat podzimem společnosti Apple. Tato společnost, jejíž produkty má doma drtivá většina z nás, totiž během podzimu odtajnila několik novinek ze své dílny. V září se už tradičně odhalily novinky letošního roku, ale s odhalováním novinek t ov září neskončilo. Na konci letošního října se odtajnila takzvaná vánoční kolekce či produkty do vánoční sezony, které jsou ideálním dárkem pod stromeček. Pokud tedy máte v zásobě desítky tisíc korun.

Jak už bývá zvykem, u představování nových produktů a výrobků z dílny společnosti se v lidech budí obrovské napětí, které je následováno překvapením. Překvapení nebýváme jen se samotných produktů, ale zejména z cen, které jsou opravdu neuvěřitelné.

Pojďme se nyní podívat na letošní fantastické novinky z dílny společnosti Apple a zároveň si odtajněme ceny, které se nezveřejňují všude.

Co nového u společnosti Apple?

Největším překvapením byly iPady, které byly představeny dokonce dva. Opět jim chybí klasická čtečka prstů nebo tlačítko pro menu, ostatně jsou obohaceny systémem Face ID, což tedy umožňuje iPad odemykat pomocí obličeje. Nové iPady podle vývojářů nadchnou nejen ty, kteří na nich dnes a denně pracují, ale zejména nadchnou grafiky nebo hráče. Hráči si mohou dokonce přikoupit další iPad, který bude sloužit jako klávesnice.

Také byl představený nový MacBook Air a mimo jiné i malý stolní počítač nazvaný Mac Mini.

Kolik novinky stojí?

A nyní k cenám, které jsou opravdu obrovským překvapením. U společnosti Apple jsme sice zvyklí na šíleně drahé věci, ale novinky jsou opravdu předražené. Zatímco za nové iPady zaplatíme kolem pětapadesáti tisíc korun, nový MacBook Air vyjde na skoro osmdesát tisíc korun. A co nový stolní počítač Mac Mini? Ten překračuje hranici 132 tisíc korun.

Pokud se rozhodnete svým blízkým koupit na Vánoce něco z novinek, letošní Vánoce  budou rozhodně těmi nejdražšími vůbec.