Co nového u Audi?

Audi se řadí k těm automobilkám, které jsou snem většiny mužů. Jelikož se jedná o auto, které si můžou dovolit jenom velice vlivní lidé, ale můžeme si s jistým šetřením a půjčkou tento vůz i my, běžní smrtelníci, není se čemu divit, že je tento vůz tak oblíbený. Je navíc opravdu krásný, a to v každé provedení, a řadí se k těm chytrým automobilům, jež se mohou pyšnit svou kvalitou. Nicméně Audi jako jedna z mála automobilek nikdy nelení a stále vymýšlí něco, čím by uchvátila své klienty. I nyní přináší a ukazuje světu mnohé novinky, které pomalu, ale jistě putují na prodejní pásy v mnoha obchodech s automobily.

• Nové modely RS

Audi aktuálně uvádí na náš český trh dva skvělé, zbrusu nové modely RS. Jedná se konkrétně o kompaktní TT RS a RS 3, které nás doslova nadchnou svým zvukem a také sílou pětiválce. Nový model RS nabízí konkrétně možnou volbu provedení karoserie sedan nebo sportback. Do světa automobilů a na prodejní linky se automobily dostávají zhruba se začáteční cenou milion a půl. Co se týče nového Audi TT RS Cupé, pak se cena vyšplhá až k milionu a osm seti tisíc korun.

• Spustila se největší transformace v historii

Automobilka Audi moc dobře ví, že musí jít s dobou – tedy s aktuálními hity, jinak bohužel přestane být pro své zákazníky atraktivní. Proto se rozhodla spustit největší transformaci ve své historii. Tato značka se bude předělávat na naprosto kompletní digitální společnost. Hospodaření bude trvale udržitelné a cílem bude to, aby se definovala městská mobilita. Středem veškeré pozornosti ale bude hlavně zákazník jako takový.

• Nová dynamika pro Audi R8 a Audi TT

Další novinka je ze světa Audi Sport performance parts. Chystá se totiž naprosto nová dynamika pro Audi R8 a Audi TT. Bude se konkrétně jednat o podvozek a dále také o změnu exteriéru a interiéru. Aerodynamické sady budou pro výraznější vzhled a přítlak bude odpovídat hmotnosti až sto kilogramů. To vše přijde už koncem letošního léta.