Apple získal nový patent! O co se jedná?

Společnost Apple se opět promítla v žebříčku TOP značek, který se každým rokem sestavuje. Není se čemu divit, tato společnost je přeci jednou z nejoblíbenějších vůbec. Kdo nemá iPhone, jako kdyby nebyl – to je například heslo všech mladých lidí, kteří se svými přáteli stále provádějí nejrůznější boje a soutěže o to, kdo bude mít nejvíce „jablek“ doma. Proto mladí lidé nyní šetří hlavně na geniální vynálezy společnosti Apple a chtějí jich mít co nejvíce. Zatím však dominuje iPhone, který má dnes opravdu každý druhý na této planetě.

Nicméně společnost Apple se neustále snaží o nejrůznější možnosti, jak být lepší. Snaží se stále přicházet s novinkami, které doslova vyrazí dech, snaží se neustále inovovat už současné výrobky, snaží se čerpat z konkurenčních výrobků to, co oni nemají. Je to tedy běh na dlouhou trať, která vede k tomu, aby byla společnost opravdu nejlepší ze všech.

K tomuto cíli jim aktuálně přispělo to, že získali nový patent. Jedná se o patent pro „soukromější“ vytočení nouzového čísla. Jedná se dokonce o několik patentových vyhlášek, které byly schváleny. Vztahují se hlavně na bezpečnost samotného uživatele, proto jsou navrženy hlavně tak, aby byly opravdu praktické pro samotného držitele mobilního telefonu této značky. Jednotlivé patenty na nové inovace by vám měly udělat život trochu bezpečnější.

Na co se vztahují?

Jedna z nich se konkrétně vztahuje například na samotnou bezpečnost uživatele jako takového. I když systém, jenž je ve všech iPhonech, sám o sobě podporuje vytočení nouzového čísla i bez zadání kódu, nový patent toto udělá trochu praktičtější a diskrétnější. Je popsaný konkrétně tak, že se vytočí nouzové číslo vždy, když se přiloží předem nastavený prstu na Touch ID. Pomocí otisku se tak urychleně vytočí nouzové číslo bez jiných dalších ověření.