Aplikace na Mac, které nyní můžete mít zdarma

Jste fanouškem produktů společnosti Apple? Vlastníte minimálně MacBook? Pokud vlastníte notebook společnosti Apple, kterému se jinak zkráceně říká Mac, je tento článek přesně pro vás. Sepsali jsme totiž nejnovější aplikace, které si nyní do svého MacBooku můžete stáhnout zcela zdarma. A to se rozhodně vyplatí! 

Pokud ke svému každodennímu životu aplikace používáte, pravděpodobně víte, jak nepříjemné je za některé aplikace platit. Přece jenom aplikace jako takové jsou sice užitečné, ale mnohým lidem to přijde jako zbytečné utrácení. A ono to tak opravdu je. Proto jsme vám vybrali aplikace, které můžete mít zcela zdarma.  

Super PhotoCut Pro 

Rádi fotíte a ještě raději si hrajete v programech, jež se krapet podobají klasickému Photoshopu? Pak budete mít velkou radost. Aktuálně si totiž zcela zdarma můžete stáhnout aplikaci Super PhotoCut Pro, což je aplikace, ve které si jednoduše odstraníte pozadí z vašich fotografií. Aplikace je vhodná zejména pro upravování svatebních fotografií. Aplikace je maximálně přesná, dokonce dokáže rozlišit i komplexnější objekty.  

Don`t Starve 

Další aplikaci, kterou si lze nově do Macu stáhnout zcela bezplatně, je aplikace Don`t Starve. Jedná se o hru, která ihned po svém uvedení skočila na vrchol, na žebříček všech her a stala se velmi oblíbenou. Pokud si chcete nějakou hrou zkrátit svůj čas, pokud si chcete stáhnout do svého Macu nějakou skvělou hru, tohle je jednoznačný favorit.  

PeakHour 4 

K dalším novým a bezplatným aplikacím pro MacBook patří také aplikace PeakHour 4. Tato aplikace vám poskytne dokonalý přehled o tom, kdo je zrovna připojen k internetu. To může být velice užitečné v případě, že se obáváte, že váš internet zneužívají i jiní lidé. Navíc k aplikaci budete moct přistupovat z horního menu baru. Dokonce si v rámci aplikace budete moct zařadit rychlost stahování či podobně.