Firmy, které v příštím roce sledovat

Přemýšlíte nad tím, že budete do něčeho v příštím roce investovat? Příští rok nemá být pro investice zrovna příznivý, pravdou však je, že o ekonomické krizi se mluví už dlouhá léta a stále k ničemu razantnímu nedošlo. Příští rok má dojít k výraznému zpomalení ekonomiky, ale opět je to jen otázka času a předmět spekulací. Pokud si však najednou nejste svou investicí jistí, existuje jedno řešení.  

Abyste se po hlavě nevrhnuli do investování a abyste se posléze neplakali nad tím, jak vám ekonomická krize smetla všechny peníze, které jste do konkrétních investic dali, doporučujeme zatím jen sledovat několik firem, které mají velký potenciál uspět na trhu a které mají velký potenciál se dostat mezi úspěšné byznysy.  

Takových firem, které se vyplatí sledovat, je několik desítek, vybrali jsme však nejatraktivnější firmy, odkud případně můžete koupit akcie, abyste se také podíleli na bohatství, které podniky zanedlouho vybudují.  

Cellnex 

První podnik, který se vyplatí sledovat, je podnik Cellnex. Jedná se o jedinou nezávislou společnost v Evropě, která hraje roli v oblasti výstavby a také správy věží, jež slouží k vedení telekomunikačních sítí. V současné době je firma na dobré cestě k tomu, aby zdvojnásobila své dosavadní příjmy. Očekávaný růst tržeb je až neuvěřitelný, během příštího roku tak má dojít ke skoro sedmadvacetiprocentnímu navýšení tržeb.  

Pokud bychom se měli podívat na tržby za poslední rok, dosáhly hodnoty přes miliardu USD.  

AIA 

Skoro desetiprocentní růst tržeb očekává také společnost AIA, které však mají velice výrazně vzrůst akcie, a to až o čtyřicet procent. Firma AIA je hongkongskou pojišťovnou, která plánuje během příštího roku expandovat do každého koutu Číny. I když za sebou nemá zrovna slibný rok, karty se mají příští rok obrátit. Je to tedy skvělá příležitost pro investory, kteří hledají, do čeho by vložili své volné finanční prostředky.