Nedostatky AirPods, které objeví jen ti, jež sluchátka dlouhodobě využívají

Zatímco dříve to bylo o nekvalitních a neustále se viklajících sluchátkách z Walkmana, později to bylo o velkých sluchátkách, které schovali takřka celou hlavu. Po dalších pár letech se začaly preferovat klasická sluchátka zapojená do telefonu, nyní to je o bezkontaktních sluchátkách, s nimiž se ukázala společnost Apple. Ta se před několika lety pochlubila světu s novými sluchátky AirPods, které dnes mají nejrůznější inovace. I když pro mnohé jsou sluchátka AirPods naprostým hitem a skvělou věcí, ti, kteří využívají AirPods si už všímají nedostatků, jaké sluchátka mají. A že jich není málo.  

Pokud patříte k fanouškům produktů společnosti Apple, pravděpodobně také vlastníte bezdrátová sluchátka od téže značky. A pokud je rovnou používáte už nějakou dobu, možná jste zaregistrovali několik nedostatků, jaké sluchátka mají.  

Baterie, zase ta baterie 

I když sluchátka AirPods nejsou na světě dlouho, bylo mnoho možností, jak je vylepšit, jak dodat světu jejich druhou a vyšperkovanou podobu. Například by společnost Apple mohla zapracovat na baterii těchto sluchátek. Pokud používáte AirPods často, možná jste si všimli, že dlouhou životností zrovna neoplývají.  

Zatím pro AirPods neposkytuje Apple žádný servis, a tak lze do servisu zajít jen s defektem baterie, ovšem časté nabíjení může vést k jiným typům poškození, s nimiž vám v servisu zkrátka nepomohou.  

Neopravitelnost jako další nedostatek 

Když jsme zmínili servis a to, že poškození sluchátek nelze nijak opravit, je třeba to uvést jako další nedostatek. I když jsou sluchátka poměrně odolná, ne vždycky štěstí přeje a i přesto se může sluchátkům leccos stát. A pokud se tak stane, nikdo vám s tím nepomůže. 

Časté selhávání párování 

Další jistým nedostatkem, který mají sluchátka Airpods, je selhávání párování. Ne vždycky se sluchátka spárují ihned, někdy to pěknou dobu trvá. Mnohým uživatelům se stalo, že se spárovalo jenom jedno sluchátko a druhé zůstalo hluché.