Ženy, které přeměnily svůj koníček v byznys

I když současná ekonomika má zpomalit během následujících měsíců, mnozí lidé nelení a snaží se svůj byznys opravdu rozjet na plné obrátky. Zatímco některým se to nedaří, jiní dokonce dokázaly udělat byznys i ze svých koníčků. Právě tito lidé se radují nejvíce, protože vědí, že pokud člověk dělá to, co ho baví, je to to nejlepší. Jen věci, které člověka baví, může člověk dělat na sto procent a dobře. Podívejme se na několik žen, které rozjely úspěšný byznys ze svých zájmů.  

Už dávno není pravdou, že do světa byznysu patří jenom muži. I ženy se mohou stát velkými podnikatelkami, nesmí se jenom obávat mužské konkurence, která je stále v převaze. V případě, že patříte k ženám, které chtějí uspět ve světě podnikání, motivací pro vás mohou být ženy, které v byznysu už uspěly.  

Alexandra Stapleton-Smith 

O ženě jménem Alexandra Stapleton-Smith jste pravděpodobně už slyšeli. Jedná se o ženu, která si vytvořila svůj byznys z krátkých videí, v nichž ukazuje, jak se leccos vyrábí. I když nemá postavu jako modelka, stejně si tímto stylem vytvořila slušný byznys, který každým dnem sleduje nespočetně mnoho lidí. Alexandra je skvělým příkladem toho, že když se člověk snaží, dokáže velké věci. Její první video bylo rozmazané a v mizerné kvalitě, dnes mají její videa úplně jiný rozsah i vzhled.  

Chris Englert 

Pokud milujete cestování, máte mnoho možností, jak s tímto koníčkem naložit. Chris Englert se rozhodla začít psát cestovatelský blog, který se posléze stal její obživou. Kromě jiného je nyní autorkou mnoha knih o turistice nebo o parcích, nyní dnes už vlastní dva velice úspěšné blogy a živí se tím, co nejvíce miluje, a sice zmiňovaným cestováním. Podle jejích slov konečně poznala, kam všechny stezky vedou.  

Katie Blomquist 

Pomáhat dětem, dělat dětem radost. To ji bavilo ze všeho nejvíce. Proto se rozhodla Katie Blomquist založit vlastní organizaci, prostřednictvím které pomáhá i nadále dětem, které nemají takové štěstí jako jiné děti.