Aplikace do tabletu, které si zamilujete

Tablet je v dnešní době oblíbený kousek technologie. Dříve byly tablety dávány do pozadí, nyní jsou však mnohem oblíbenější než notebooky, a to hlavně díky jejich menšímu tvaru a díky jejich lehkosti. Navíc si do tabletu můžete stáhnout hromadu skvělých aplikací, které vám ulehčí každodenní život. Jelikož si jsme vědomi toho, že na trhu je mnoho zajímavých aplikací a že se v nich jen málokterý člověk vyzná, poradíme vám, jaké aplikace stojí skutečně za to.

Slyšeli jste o aplikaci Display Tester?

Jak jsme zmínili, v dnešní době existuje mnoho aplikací, které nám ulehčí život. Na trhu najdeme dokonce takovou aplikaci, která nám prozradí, jaký zub trápí zubní kaz a s jakým zubem bychom si měli co nejdříve zajít k zubaři. Jenže nyní nebudeme mluvit o aplikaci, kterou ocení každý člověk, jehož trápí zuby, ale budeme mluvit o poměrně nové aplikaci nazvanou Display Tester.

Tuto aplikaci si můžete stáhnout zdarma s reklamami nebo zaplatíte čtyřicet korun a budete ji mít zcela bez reklam. Je dostupná pro operační systém Android a zamilují si ji hlavně ti, kterým v minulosti odešla technologie z důvodu vady na displeji. Tato aplikace totiž jakoukoliv vadu na displeji rozpozná a navrhne její řešení či opravu. Kromě toho vyladí jas, pohraje si s kontrasty nebo se sytostí barev.

Rychlý prohlížeč existuje

Pokud jste už ztráceli naděli, pokud jste nevěřili, rychlý prohlížeč skutečně existuje, máme pro vás dobrou zprávu. Rychlý prohlížeč totiž skutečně existuje a je naprosto fenomenální. Jmenuje se Pheonix browser a zamilujete si ho především pro jeho rychlost. Je geniální v tom, že dokáže stáhnout webové stránky i bez použití internetu. Nabízí samozřejmě i anonymní surfování po internetu, jako to je například u oblíbeného webového prohlížeče Chrome.

Tento prohlížeč je určený pro zařízení s operačním systémem Android.