iPhone 8 a v čem je jiný od ostatních typů

Ve světě technologií rok co rok přichází jeden den, na který se dlouho čeká. Tímto dnem je představení nových výrobků společnosti Apple. Apple je naprosto unikátní společnost, která vyrábí revoluční výrobky. iPhone nebo jiný produkt tohoto jablíčka dneska vlastní takřka každý a není se čemu divit – je to technologie, která nemá ve světě obdoby. Letos při slavnostním odtajňováním nových iPhonů se však společnost zapsala do historie.

Zápis do historie technologií byl učiněn hlavně díky revolučnímu iPhonu X, který se odemyký snímáním obličeje. Ovšem na iPhone X se nečekalo tak, jako na iPhone 8, kolem kterého se od počátku točilo mnoho otazníků a o kterém se vedla řada debat a diskuzí. Nikdo nevěděl, jak vlastně tento mobil bude vypadat, a tak to bylo opravdu obrovské překvapení.

Nový model iPhonu byl představen 12. září v novém divadle Steva Jobse přímo v centru nově zbudovaného Apple Parku.

Jak vypadá nový iPhone 8?

Nový iPhone se letos bohužel představil jen ve třech barevných variantách. Vloni tedy byl Apple trochu kreativnější, co se týče barev. Oproti sedmičce, tedy loňskému modelu, není iPhone nijak rozměrově jiný, jen se liší svou skleněnou zadní stranou. Právě skleněná strana je tu proto, aby potom korespondovala s připravující se nabíjecí podložkou. Ta je aktuálně ve výrobě, ale už nyní je velice očekávána.

Co dál má v sobě nový iPhone?

Nový iPhone v sobě nese hlavně nový čip, který je o 25% výkonnější než v minulých modelech. Velkou výhodou je aktuální nový a vylepšený fotoaparát, který je naprosto bezkonkurenční. Má mnohem lepší ostření a také jsou barvy mnohem reálnější.

U nového iPhonu je skvělé, že se zde můžete plnohodnotně věnovat virtuální realitě. Má v sobě řadu konceptů, které právě virtuální realitu podporují, tudíž hraní her je tu naprosto na zcela jiné úrovni.