Model 3 od Tesly za hubičku a online

O automobilce Tesla toho bylo v posledních dnech napsáno opravdu hodně. Zatímco někteří věří tvrzení, že automobilka je na pokraji zhroucení, druzí jsou toho názoru, že se naopak automobilce začíná konečně dařit. Pravdou je, že sice byl konec roku u automobilky Tesla poměrně těžký a náročný, nyní se Tesla doslova probudila z mrtvých a je odhodlaná zapsat se do automobilového světa. V současné době se této automobilce poměrně daří, svůj podíl má na tom rozhodně Model 3, který se zanedlouho začne prodávat. Tento vůz je fantastický v tom, že je daleko levnější než jiné vozy od automobilky Tesla. Tudíž se tento vůz stane dostupným pro běžné smrtelníky, nejen pro ty, kteří mají na svém bankovním kontu miliony.  

Automobilce se možná nedařilo proto, že sama neměla kupce. A tak se automobilka rozhodla zaměřit se na kupce, tudíž Model 3 cenou přiblížila k potencionálním zájemcům. Nabízí se otázka, kolik tedy bude nový model Tesly stát. Nečekejte závratné sumy přesahující miliony, pravdou je, že automobilka Tesla bude svůj Model 3 prodávat za 800 tisíc korun, tedy za pětatřicet tisíc dolarů. A to je daleko nižší suma, než za kterou prodávala své předešlé vozy.  

Poptávka po automobilech Tesla rázem stoupla 

Nižší cena měla útočit hlavně na vyšší poptávku, což se ostatně vyplnilo. Poptávka po novém Modelu 3 společnosti Tesla se zvýšila enormně, a to od chvíle, kdy se přišlo na to, že auto bude stát tolik, kolik stát má.  

Co je však zarážející, je fakt že se vůz bude prodávat jen online. Pro zájemce to však není žádní překážka.  

Jak Model 3 vypadá? 

Automobil byl představen už vloni, tudíž už od loňského roku víme, jak tento vůz bude vypadat. Model 3 by měl ujet na jedno nabití zhruba 350 tisíc kilometrů, což ho řadí k luxusnějším modelům vozidel. Zakoupíte si ho taky?