Novinky ze světa Tesly. Navigace bude nadčasová

Než se společnost Apple rozhodne ukázat světu svůj nový vůz, který má podle všeho být konkurencí společnosti Tesla, musí se Tesla pořádně snažit, aby měl Apple co překonávat. Tesla se nyní rozhodla nejen ukázat podobu Modelu S2, který má přijít na trh co nevidět, ale také se rozhodla prozradit další novinku, kterou budou automobily mít. Tou novinkou je navigace, lépe řečeno v navigaci je novinka, a sice vyhledávání nabíjecích stanic.

Majitelé elektromobilů se jistě často trápí tím, že nevědí, kde mají svůj elektromobil dobít. Zatím není nabíjecích stanic tak moc, že je najdeme na každém kroku, bohužel. Proto jistě ocení novinku, která vzešla z hlav odpůrců společnosti Tesla, a sice zřídit do navigace veškeré informace o nabíjecích stanicích. Řidiči tak jen kliknou a uvidí, kde se nejbližší nabíjecí stanice nachází. Často objeví zcela nové stanice, o nichž doposud neměli ani zdání.

Novinka, která měla být v navigaci od první chvíle

Mnozí se však shodnou na tom, že nabíjecí stanice měly být v navigaci automobilů Tesla zaznamenány od první chvíle, kdy automobily vešly na trh. Přece jen se jednalo o přelomový automobil, který zastínil všechny běžné vozy. Sice je skvělé, že se v automobilech značky Tesla nachází filtr po útoku chemickou zbraní, ale aby v navigaci nebyly znázorněna místa, kde se nachází nabíjecí stanice, to je obrovský krok vedle, který se nyní Tesla rozhodla napravit.

Výsměch, který Teslu posunul dál

Jak jsme zmínili, nová inovace automobilů společnosti Tesla vešla z hlav odpůrců automobilky. Na internetu totiž padlo, že vozy ElonaMuska nejsou dokonalé, jelikož nemají plánování tras pomocí nabíjecích stanic. Tím se vyvolal ve společnosti rozruch a najednou v navigaci skutečně najdeme rozmístěné nabíjecí stanice, které jsou dnes zejména v obchodních centrech, ale také na benzinkách nebo u mnohých obchodů, jako je třeba Alza.cz.