Tesla Model S2 už má svou podobu. Jak bude vypadat?

I když se spekuluje o tom, že automobilka Tesla nabízející inovativní vozy, nemá dostatek financí, přesto se rozšiřuje dál po světě, rozhodla se automobilka risknout to s dalším vozem, tentokrát s Modelem S2, který byl dlouhou dobu utajován. Na svědomí ho má turecký designérEmreHusmen, který vytvořil podle všeho inovativní vůz, který v sobě má však zabudovaný volant pro řidiče, což není tak běžné. A i když byl vůz dlouhou dobu utajován, nyní se do světa vydala informace, která vypovídá o předběžném návrhu nového inovativního vozu společnosti Tesla. Jak tedy vůz podle všeho bude vypadat?

Pokud se podaří vyrobit automobil alespoň trochu podobný aktuálnímu modelu S, automobilka si na své konto připíše další nadčasový kousek. Vždyť aktuální model S je svým designem doslova nadčasový, zájem o něj neustále roste, a to je na trhu už dlouhých šest let. Je tedy třeba vůz trochu zpestřit, a to svým následovníkem.

Jak bude nový vůz vypadat?

Jak jsme zmínili, je zajímavé, že se vůz tentokrát neobešel bez volantu řidiče. To není u automobilů značky Tesla tak běžné, vždyť se především jedná o autonomní vozy. Kromě toho se potěšíme aerodynamikou, která hrála při navrhování nového modelu automobilu Tesla velkou roli. Stejně tak se turecký designér snažil o to, aby automobil měl co největší snížení odporu vzduchu.

Stříbrná kráska bude taktéž nadčasová

I když se zatím neví, kdy se nový model automobilu dostane na trh, ovšem z dostupných návrhů je možné říct, že se také bude jednat o nadčasový vůz. Podle všeho by měl být vůz stříbrné barvy, jeho venkovní design předčí očekávání, protože je to něco mezi sportovním, ovšem i běžným vozem. Kromě stříbrného provedení by se na trh měl dostat i černý panter, který budí lepší dojem.

Co se týče interiéru, podle zatím nedokonalého návrhu lze říct, že se majitelé vozů budou cítit ve voze jako ve své obývacím pokoji.