Jaké české hvězdy vystoupí v jedné z největších hal Česka?

Kdo by nemiloval hudbu! Většina z nás miluje hudbu tak moc, že chce vidět své oblíbené interprety i naživo. Každým rokem se koná celá řada zajímavých koncertů, které slibují nezapomenutelný zážitek. Ani letos tomu není jinak. Nejen, že se chystají velké hudební festivaly, z nichž ty nejoblíbenější probíhají v Brně a v Ostravě, ale taky se můžete těšit na individuální koncerty jednotlivých hvězd v pražské O2 Aréně. Letos zde zažijete nejen koncerty zahraničních hvězd, ale jednu z největších hal v Česku se rozhodlo vyprodat i mnoho českých umělců.

O2 Aréna v Praze je dějištěm mnoha sportovních i kulturních akcí a událostí. Vyprodají se zde hlavně hokejové zápasy nebo právě koncerty zahraničních hudebních hvězd. Mezi letošními hudebními hvězdami, které přijedou do našeho hlavního města, najdeme například vzhledově perfektního Enriqueho Iglesiase, dále legendární skupinu The Kelly Family, která se opět vrátila na hudební scénu, a dále nejlepší hudební skupinu současnosti Imagine Dragons, která uspořádá koncert zejména pro ty, kteří nestihli loňský ostravský festival Colours.

Kromě těchto zahraničních hvězd se rozhodlo vyprodat O2 Arénu i několik českých hudebních interpretů. Někomu se to už takřka podařilo, jiní mají na vyprodání ještě dost času.

Leoš Mareš

Hned dva koncerty za sebou, které jsou už takřka vyprodané (lístky zbývají už jenom ve VIP sekci), se rozhodl uspořádat i náš nejznámější moderátor Leoš Mareš. Ten se stal doslova legendárním se svými hity, při nichž všem ukazuje, že vlastně zpívat ani rapovat neumí – ovšem ta show, kterou zažijete, ta skutečně stojí za to. Už vloni vyprodal hned dvakrát po sobě Karlín, letos má ty samé úmysly i s O2 Arénou. Koncerty se budou konat 24. a 25. dubna.

Marpo

Pokud milujete skupinu Chinaski, tak jste jistě zaregistrovali to, že se skupina rozpadla – tedy vypustilo se pár členů a ti se nahradili jinými, novými členy. Mezi členy, kteří se rozhodli jít svou vlastní cestou, je i rapper Marpo, který se začal angažovat nejen na hudební scéně, ale i na scéně sportovní – začal dělat bojový sport. A i on je jedním z českých hudebních interpretů, kteří se rozhodli vyprodat O2 Arénu. Jeho koncert vypukne 19. května.