Aplikace Macu, které se ukázaly až letos

Přemýšlíte nad tím, že si koupíte nový notebook? Není nic lepšího, než si koupit MacBook, ale je to jistě jen otázka názoru. Mnozí lidé tento počítač společnosti Apple doporučují, jiní ho zase nadmíru kritizují. Otázkou tedy je, proč si Mac zvolit. Kromě toho, že je dnes společnost Apple považována za jednu z nejlepších společností vyrábějící technologie, je to také firma vyrábějící Macy, které jsou plné tajemství. Například se pro Macy vyrábí speciální aplikace, které si lze zakoupit a o nichž bohužel jen málokdo ví.

Každý rok se v Macu objeví několik nových aplikací, které jsou sice zpoplatněny, ale které jsou vyrobeny právě na míru pro tyto počítače společnosti Apple. Jedná se o skvělé aplikace, za které si člověk rád připlatí. Pokud jste zatím žádné aplikace nezaregistrovali, je to možná tím, že jste po nich v Macu nepátrali. Nejsou totiž tak zjevné a zřejmé, jako je tomu u klasického iOS. Po aplikacích v Macu musíte pátrat nebo si můžete přečíst náš článek, v němž vám doporučíme několik nezajímavějších letošních aplikací pro Mac.

Tweetfast

Pokud jste milovníky aplikace Twetter, rozhodně oceníte i rychlou a skvělou aplikaci do Macu, která se nazývá Tweetfast. Jedná se o aplikaci, která je vlastně Twetter pro klienty a vlastníky Macu. Stojí necelé dva dolary, což je skvělá cena za tak šikovnou aplikaci.

uBar

Za náhradu doku je považována aplikace uBar. Jedná se o zajímavou aplikaci, díky níž si můžete jakkoli nakonfigurovat aplikace, jež jste si vybrali. Tato novinka v Macu je však dražší než předcházející aplikace, stojí zhruba třicet dolarů, ale rozhodně stojí za to si ji pořídit.

Vložit

Aplikace, která funguje jako správce vkládání, se jmenuje „Vložit“ a stojí necelých patnáct dolarů. Taky se jedná o poměrně chytrou aplikaci, kterou řada majitelů MacBooku jistě ocení.