I žárovky mohou být inteligentní. Představil je Philips

V dnešní době bychom se neměli divit už ničemu. Vždyť existuje tolik vymožeností a vynálezů, nad kterými se až tají dech, že z toho jde hlava kolem. A k takovým vynálezům se nedávno přidaly i nové žárovky, konkrétně inteligentní žárovky, které na trh přinesl Philips. Jedná se o novou sestavu inteligentních žárovek, která v sobě ukrývá i osvětlené zrcadlo a mnoho nových světel, které se hodí nejen dok koupelny, ale také do obývacího pokoje, dále také do ložnice, dětského pokoje nebo i na dvůr či do venkovního altánu.

Otázkou však je, v čem jsou tyto žárovky jiné než ostatní žárovky na trhu? V čem jsou inteligentnější, lze je ovládat jinak, než zmáčknutím spínače? A kolik stojí?

Ovládejte je z chytrého Apple zařízení

Dnes lze za pomocí mobilního telefonu ovládat snad všechno. Ať už se rozhodnete ovládat svou domácnost nebo alespoň zamykání dveří, budete se cítit v naprostém souznění s aktuální dobou. Pokud preferujete ovládání všeho v domě pomocí telefonu, budete potěšeni z nových chytrých žárovek, které Philips představil. Lze je totiž ovládat z iPhonu nebo iPadu. Žárovky jsou obsaženy v různých výrobcích, koupit si můžete například zrcadlo, které lze ovládat z chytrého zařízení společnosti Apple, jak již bylo zmíněno.

Konkrétně zrcadlo je velice inovativní. Nejen, že žárovky jsou nevyměnitelné, jsou v zrcadlech použity rovnou LED diody. Samotné zrcadlo stojí zhruba 250 amerických dolarů, měří asi dvacet centimetrů a je celé obklopeno LED světlem bílé barvy.

Je libo stropní svítidlo?

S inovativními, chytrými žárovkami je možné zakoupit si i stropní svítidlo, které je určeno zejména pro kuchyně nebo obývací pokoje. Samozřejmě je možné si světlo umístit i do jiných částí domu. Stojí o sto dolarů méně, ale je stejně vkusné.

V nabídce výrobků s chytrými žárovkami společnosti je také podlahové světlo nebo nástěnné osvětlení.