HBO Max nově v Česku

Milovníci filmů a streamovacích platforem se konečně dočkali. Konečně se totiž mohou radovat z nové streamovací platformy, kterou je HBO Max. Právě ta v nedávné době zamířila i do našich končin a láká na celou spoustu fantastických bijáků. Dochází tak po dvou letech poté, co se HBO Max dostalo do Spojených států. A je plnohodnotnou náhradou předchozího HBO GO.  

Rozsáhlá knihovna obsahu i nové aplikace 

Novinka v podobě HBO Max slibuje svým uživatelům řadu lákavého. Samozřejmostí je rozsáhlá knihovna plná obsahu (dokonce i snímků, které jsme ještě nedávno mohli zhlédnout jenom v kinech), kromě toho se můžete těšit i na řadu aplikací a samozřejmě i na vyšší kvalitu videa a zvuku. Cílem je dostat do domácností a diváků pocit, že se nachází v kině. 

Jedna z nejvýraznějších streamovacích služeb 

Jak už bylo zmíněno, novinka nahrazuje dřívější streamovací platformu HBO GO, která byla vůbec první velmi výraznou streamovací službou hned vedle Netflixu, který je dodnes jejím největším sokem. Zatímco Netflix se dal cestou vlastní tvorby, HBO GO bylo spíše doplňkem, který však nyní najíždí na jinou dráhu.  

Hlavním důvodem vzniku této novinky byla hlavně touha se vyrovnat aktuálním velkým hráčům na trhu, jako je právě zmiňovaný Netflix, nebo dnes také velmi populární Disney+. 

Co to znamená pro uživatele? 

Nabízí se otázka, jestli se uživatelé musí znovu registrovat, nebo jestli to není podmínkou. Aktuálně platí, že uživatelé předchozího HBO GO se znovu registrovat nemusí, přihlašovací údaje zůstávají stejné. Co se však nepřenese, je historie sledování, případně seznam uložených snímků, které jste si schovávali „na později”. 

Co uživatelé určitě ocení, tak možnost sdílet domácnosti, kdy každý uživatel dostal svůj vlastní profil. A tak se filmy budou doporučovat na základě preferencí každého jedince.