Milujete stories na Instagramu? Přidejte si do nich písničku

Sociální sítě kralují současnému světu. V současné době jsou sociální sítě tak vlivné a tak plné uživatelů, až nad tím rozum stojí. Mezi nejatraktivnější a nejvíce používané aplikace patří i aplikace Instagram, který tedy dnes už spadá do vlastnictví nejrozšířenější sociální sítě, kterou je Facebook. Zatímco Facebook čelí jednomu průšvihu za druhým, Instagram se stále drží na nejvyšších příčkách žebříčku popularity. Možná je to díky tomu, že se na této sociální síti zatím nevyskytuje takové množství reklam, možná je to díky atraktivním novinkám, které si lidi doslova zamilují. Například současnou novinkou je přidávání hudby do svých insta příběhů, takzvaných instastories.

Když přišly do módy instastories, mnozí lidé si mysleli, že je to zbytečné. Jenže ona to byla najednou vychytávka, díky které jsme mohli ukazovat všem našim přátelům či neznámým lidem, jak se aktuálně máme, aniž bychom si museli zaplavovat svůj „feed“ fotkami, které ani nechceme mít publikované. Instastories se tak rychle dostalo do našeho podvědomí a začali jsme ho používat mnohdy až tak moc, že to našim odběratelům vadilo.

Díky tomu, že se odběratelé začali ztrácet, s instastories jsme to nepřeháněli. Jenže nyní nás současná novinka tak oslovila, že se opět nemůžeme dočkat toho, až svůj účet zaplavíme děním z našeho života.

Ještě nedávno se to testovalo, nyní je to funkce pro všechny

Možná jste ještě nedávno postřehli to, že do svých příběhů mohly vkládat písně jen známé celebrity nebo hvězdy internetu. Bylo to zkrátka z toho důvodu, že se funkce testovala, a to samozřejmě s pomocí nejsledovanějších profilů Instagramu. Mnozí lidé byli celkem zdrceni z toho, že nějakou funkci mají jiní a oni ne, to se však nyní změnilo. Stories byly totiž aktualizovány a písničku si můžete do svého story vložit i vy.

Hudba je snadno kombinovatelná

Je nutné dodat, že hudba ve stories je snadno kombinovatelná. Lze ji kombinovat jak s nálepkami, tak s polohou, s různým označením nebo samozřejmě s hashtagem, bez kterého by to ve stories snad ani nešlo.