LinkedIn má novou funkci. Lépe se spojíte s lidmi

Když žádáte o práci, je dobré mít aktualizovaný profil na sociálních sítích. V současné době mají sociální sítě velkou moc a všechny firmy dříve, než si pozvou potencionálního zaměstnance, zkontrolují vaše profily a zjistí tak, jestli budíte dobrý dojem a jestli tedy jste vhodným kandidátem. Kromě skvělého profilu na Facebooku se rozhodně doporučuje mít i hezký feed na Instagramu či skvěle upravený profil na LinkedInu. Při žádosti o práci se nejvíce sleduje LinkedIn, což je vlastně váš online životopis, do něhož zapisujete veškeré své úspěchy, na základě kterých si hledáte práci.

LlinkedIn, stejně jako jiné aplikace, je plný novinek a zajímavých věcí, které stojí za povšimnutí. V současné době se pyšní zajímavou funkcí, díky které se budete moct snadněji spojit s lidmi. Jedná se o jakési rozšíření, která má posunout tuto aplikaci či jakousi sociální síť zase na jiný, vyšší level.

Funkce, která mnohé překvapila

I když mnohé sociální sítě a aplikace se v poslední době zrovna nepředvedly, co se týče novinek, LinkedIn opět ukázal, že se jedná o aplikaci, která se běžným sítím a aplikacím vyhýbá obloukem a že jde stále jiným, odlišným a úspěšným směrem. O tom pojednává i velice užitečná novinka, kterou je funkce, jež umožňuje získat kontaktní informace od uživatelů mnohem rychleji. K seznámení či ke schůzce tak dojde mnohem rychleji, než jak to bylo doposud možné.

Funkce vlastně spočívá v tom, že se na profil přidá podpora pro vizitky, což je založeno na QR kódech. Vizitky tak usnadní propojení s lidmi na celém světě, nikoli jen ve vaší zemi.

Jak to funguje?

Princip je naprosto jednoduchý. Když se například s někým setkáte, s kým si chcete chatovat, stačí si otevřít aplikaci a naskenovat jeho QR kód. Tím dojde k rychlému připojení a díky tomu tak zůstanete stále v kontaktu.

Už tedy nemusíte složitě žádat o vizitku, nemusíte ani shánět telefon dotyčné osoby, s níž jste chtěli být v kontaktu. Díky nové funkci bude seznamování s lidmi mnohem rychlejší a tudíž i efektivnější.