Potřebujete zabít čas? Víme, jaká hra vám pomůže

Každý den se můžeme dostat do situace, kdy potřebujeme takzvaně zabít čas. Jsou to většinou situace, kdy čekáme na autobus nebo kdy čekáme na v čekárně u doktora. I když se říká, že současná doba je rychle ubíhající dobou, v níž skutečně všechno ubíhá rychlostí blesku, v čekárnách u doktora a na zastávkách autobusů to naopak všechno ubíhá velice pomalu. V takových chvílích potřebujeme zabít čas, proto oceníme mít v mobilu nějakou hru, která nám čekání zkrátí. Ovšem jaká hra stojí za stažení?

Her je dnes v internetových a mobilních obchodech mnoho. Člověk si nemůže vybrat jednu. Mezi nejpopulárnější hry se řadí Candy Crush nebo klasické karty, ještě donedávna byla oblíbená i hra PokemonGo, která však dnes není tak oblíbenou, jako kdysi.

Pokud hledáte hru s perfektní grafikou, která je doslova nekonečná, přesto stále baví, sáhněte po hře Infinite Golf, která se pyšní obojím. Víte, v čem spočívá princip této hry?

Pravidla jsou jednoduchá

Pravidla hry spočívají v jednoduchosti. Pokud hrajete golf, nikdo vám nemusí nic vysvětlovat. Cílem je zkrátka to, abyste pomocí dvou ran dostali míček do jamky. I když se pravidla mohou zdát jednoduchá, není to tak jednoduché, jak si člověk myslí. Dostat míček do jamky není vůbec jednoduché, musíte ho totiž dostat přes kopce, vodní jezírka či kolem létajících ptákům, kteří vám cestu míčku do jamky rapidně komplikují.

Když se nestrefíte, končíte

Hra se stává vysoce návykovou. Člověk totiž chce míček dostat do jamky za každou cenu. Mnohdy dvě rány nestačí, bohužel. Pokud se nestrefíte, automaticky končíte, což v člověku vyvolává pocit, že to musí zkusit znovu takřka hned.

Tato hra je nekonečná, nehraje se zde na počet kol, ale na co nejvyšší skóre. Ještě zábavnější je tedy hra ve dvou, kdy se hráči předhání v tom, kdo nasbírá nejvíce bodů. Kolik bodů nasbíráte vy?