Aplikace, které vytvoří dokonalá stories

Není pochyb ani sporu o tom, že instagramové příběhy neboli stories mají nezastupitelnou funkci v interakci s dalšími uživateli, sledujícími, zákazníky. Mají moc navázat vzájemný vztah. Právě díky příběhům se prakticky každé firmě může podařit vybudovat si dobrý vztah, ze kterého poté plyne jistota toho, že daný uživatel využije jejích služeb. Abyste se však svými stories dostali lidem pod kůži, vyplatí se umět vytvářet opravdu dokonalá stories. Pomoct mohou nejrůznější aplikace. 

UNFOLD pro elegantní vzhled vašich příběhů 

Jednou z nejlepších aplikací je bezesporu UNFOLD, který se pyšní svým opravdu elegantním vzhledem. Pomáhá člověku vytvořit taková stories, která zaujmou. Mohou to být koláže, mohou to být fotografie s rámečkem.  

Základní verze, ve které najdete opravdu celou spoustu skvělých funkcí, je zdarma, poté se platí za konkrétní balíček efektů. Částky však nejsou do nebe volající, rovnají se pár desítkám korun. 

OVER plná šablon 

Znáte také aplikaci OVER? Mluvíme o aplikaci, ve které najdete plno šablon. Ano, můžete si sice svá stories vypilovat k dokonalosti sami, ale nebylo by snazší to nasdílet pouze do jedné z šablon, která se vám nabízí? Aplikace jich má v nabídce tolik, že pravděpodobnost toho, že na podobnou narazíte u někoho jiného na Instagramu, je opravdu minimální.  

Nespočetné množství vizuálů vám nabízí možnost neustále měnit své firemní barvy podle nálady, nebo měnit svůj feed naprosto k nepoznání. 

STORY ART, když chcete mít ze sítí muzeum umění 

Chcete své sociální sítě proměnit spíše na malířské plátno, které zaujme na první dobrou? I vaše příběhy mohou vypadat jako umělecká díla, když začněte používat aplikaci STORY ART. Mluvíme o aplikaci, která plnohodnotně nahrazuje tradiční Photoshop. Aplikace přináší množství originálních rámečků, také nejrůznější pozadí nebo filtry.  

I když je část nabídky dostupná i bezplatně, brzy zatoužíte po něčem dalším, což vás svede ke koupi předplatného.