Apple boduje! První místo v žebříčku Fortune je jeho

Společnost Apple je samozřejmě dnes naprosto všude známá. Její výrobky má každý druhý na tomto světě. Jedná se o výrobky, které se staly populární rychlostí blesku. Člověk by se až divil, do jaké míry oblíbenosti se jedna značka technologií může dostat. Pro to, aby si například teenageři mohli koupit toto „nakousnuté jablko“, chodí na brigádu i tři měsíce, jenom aby veškeré utržené peníze utratili za jeden mobilní telefon, který dnes stojí v řádech deseti tisíců korun.

Společnost Apple se neustále pokouší o novinky, kterými touží zajmout své zákazníky. Hledá neustále své chyby a snaží se čerpat i z konkurence, která jim poslední dobou velice šlape na paty – hlavně co se týče společnosti Samsung a jejich modelu Samsung S8. Není se čemu divit, že si chce společnost Apple udržet svůj opravdu vysoký post, a tak se snaží neustále inovovat a přicházet na svět se stále novějšími kousky, které zákazníky naprosto ohromí a za které budou další klienti ochotni utratit hotový majlant.

Před několika dny se opět objevily výsledky světoznámého žebříčku Fortune 500. Jedná se o opravdu významný žebříček, který každým rokem shromáždí ty nejvýznamnější společnosti a porovná je hned v několika kategoriích. Společnost Apple se aktuálně může pyšnit třetí příčkou v tomto žebříčku, kdy se porovnávala společnost s nejvyššími hrubými příjmy za rok. Větší úspěch zaznamenala společnost tehdy, kdy se objevily výsledky s nejziskovějšími společnostmi.

První nejziskovější společností podle žebříčku Fortune 500!

Společnost Apple se opravdu může pyšnit titulem „nejziskovější společnost podle žebříčku Fortune 500“. Tento post si však už obhájila z loňského roku. Nyní se podle všeho může pyšnit zisky pětačtyřiceti a půl miliardami dolarů. Společnost Wallmart, který vyfoukl první místo v kategorii „společnost s nejvyššími hrubými příjmy za rok“, se však v žebříčku „nejziskovější společnosti“ ukázala až na sedmnáctém místě – takže nic moc.