Ceny nových výrobku Applu jsou vážně zajímavé!

V září se konala jedna snad z nejvíce očekávaných událostí letošního roku. Mohli jsme se konečně nechat okouzlit novými produkty společnosti Apple. Apple si však dal se svými výrobky na čas, i když během výroby se mu stalo, že nějaké informace z výroby utekly, a tak telefony nebyly takové velké překvapení, jakými mohly být. Nicméně je nutné poznamenat, že novinky ze společnosti Apple rozhodně vzbudily obrovský zájem. I přes nevídaně vysoké ceny se lidé rozhodli tyto produkty koupit.

Ceny jednotlivých tří iPhonů, které byly letos na slavnostním odtajňování představeny, jsou však více jak zajímavé. Ceny se hlavně orientují i velikostí – už se prodává jen 64GB a 256GB verze. Nemluvme tady však o tom, jak výrobky vypadají nebo co v sobě nesou, ale zaměřme se raději na to, kolik vlastně stojí.

Jak je na tom iPhone X?

iPhone X bylo to největší překvapení za posledních několik let. Jedná se doslova o revoluční telefon, který naprosto všechny telefon schová do kapsy. Nejen, že je unikátní hlavně v tom, že se odemyká snímáním obličeje, ale ještě i proto, že tak drahý iPhone tu snad ještě nebyl. Pokud byste si ho chtěli koupit v té klasické 64GB podobě, zaplatíte necelých třicet tisíc (konkrétně 29 990,-). V té větší verzi (tedy ve verzi 256GB) ho od 27. října budete moct v České republice koupit za nevídaných 34 490,-! A takto drahý iPhone jsme tu opravdu dlouho neměli – to se musí uznat.

A jak je na tom iPhone 8 a iPhone 8 Plus?

Co se týče těch očekávaných modelů, ty jsou zase poměrně levné – rozhodně se čekalo víc. Za iPhone 8 ve své 64GB verzi dáte zhruba 20 990,-, co se týče té 256GB verze, tak za ni zaplatíte o pět tisíc víc, tudíž 25 490,-.

Jestli vás však více zaujal jeho kolega, tedy iPhone 8 Plis, ten se pohybuje v trochu větších částkách. Jeho ceny jsou zvýšeny o tři tisíce korun – za 64GB verzi zaplatíte 23 990,- a za tu větší se dotknete takřka třiceti tisíc, protože budete muset zaplatit 28 490,-