Jak na atraktivnější Insta Stories

Propagace společností a byznysu jako takového se už nějakou dobu přenáší do online prostředí. Pozornost se upíná na sociální sítě, proto je dobré vědět, jak je využít ve svůj prospěch. Kromě vytváření jednotlivých příspěvků do takzvaného feedu je zapotřebí tvořit i velice atraktivní stories čili krátké příběhy objevující se sice jen čtyřiadvacet hodin, ovšem mající velkou moc. Díky nim na sebe můžete jen tak upozornit a dostat se do povědomí zákazníků.  

Pokud vám tvorba právě Insta Stories dělá problém, prozraďme si několik exkluzivních nástrojů, jež vám s těmi nejlepšími pomůžou. 

Canva 

Nástroj jménem Canva není rozhodně ničím neznámým. Jedná se o online pomocníka, který pomůže nejen s tvorbou atraktivních stories, ale také ho lze využít na propagaci byznysu i na tvorbu vizitek či příspěvků na jiné sociální sítě.  

Jedná se o skvělého grafického parťáka, který nabízí řadu možností. Jeho ovládání je opravdu velice intuitivní, úprava je jednoduchá a konečný výsledek má nevšední šmrnc! 

Unfold 

Pokud si přejete do svého mobilního telefonu stáhnout aplikaci na úpravu fotek, doporučujeme také Unfold. Jedná se o appku vhodnou především k tvorbě jednoduchých, ale velmi působivých koláží. Základní verze (která je však pro začátek plně dostačující) je zcela zdarma, později si lze za drobný peníz připlatit šablony navíc, které jsou zase o něco propracovanější a vkusnější.  

Mojo 

To, co nabízí aplikace Unfold v placené verzi nabízí služba Mojo zadarmo. I když i zde se setkáte s placenou a free verzí. Mojo je aplikace zaměřující se především na animace, které jsou nyní opravdu cool. Nabízí se nepřeberné množství šablon, respektive možností, jak by mohlo vaše stories na Instagramu vypadat.  

InShot 

Máte v plánu publikovat videa? Pak je důležité, aby bylo ve správné velikosti. S tím pomůže aplikace InShot, která se postará o to, aby video zapadalo svým rozměrem do stories.