Když diář, tak v mobilním telefonu. Jaké aplikace poslouží nejlépe?

Mít vlastní diář – to je dnes už samozřejmost. Zatímco někdo vlastní diář v papírové podobě, jiný upřednostňuje tu elektronickou verzi. Abyste si však veškeré poznámky nemuseli zapisovat do kalendáře, stáhněte si jednu z aplikací, které jako diář fungují. Vstupte do nového roku s organizovaností a přehledem.  

Things 3 

Pokud potřebujete naplánovat svůj den nebo týden, stáhněte si mobilní aplikaci Things 3. Už nějaký ten pátek se řadí k nejlepším aplikacím na trhu, které mají za úkol plánovat si svůj den. Dokonce je ocenil i prestižní deník The New York Times.  

Aplikace je velice jednoduchá na první pohled, ovšem obsahuje celou spoustu funkcí, jež oceníte. Pak už bude jenom na vás, jak si budete svůj čas organizovat či jak budete své dny plánovat.  

Hour Blocks 

Další aplikací, která může sloužit jako diář v mobilním telefonu, je aplikace Hour Blocks. Je zaměřená hlavně na příštích čtyřiadvacet hodin. Jinými slovy si tak hravě naplánujete to, co budete dělat po následující den.  

Aplikace Hour Blocks je oblíbená hlavně díky své metodě, kterou preferuje. Nikdy nebylo snazší naplánovat si svůj následující den. To, že se jedná o opravdu hit mezi aplikacemi, potvrzuje i řada ocenění, které aplikace získala od svého vzniku.  

IStudiez 

Pokud patříte ke studentům a dělá vám problém učit se ve chvíli, kdy to opravdu potřebujete, je načase si do svého telefonu stáhnout aplikace iStudiez. Mluvíme o aplikaci, se kterou si hravě rozvrhnete veškeré své studijní povinnosti. Nezáleží na tom, jestli jste studentem základní školy nebo střední či vysoké – aplikace může být pro vás to pravé.  

Do aplikace si můžete zapsat například všechny potřebné domácí úkoly, také si vše můžete zabarvit či zavést ikonky, díky kterým bude aplikace zase o kus přehlednější.