Léto s telefonem v ruce aneb bez jakých aplikací se v létě neobejdete

Mobilní telefony přirostly nejen k našemu srdci, ale také se staly součástí našich každodenních životů. Neustále jsme online, surfujeme na internetu, píšeme si se svými kamarády. Našimi pomocníky jsou mobilní aplikace, které lze dnes hodnotit jako nejmocnější marketingový nástroj současnosti. Ani v létě mobily neodkládáme, dokonce je používáme daleko více než obvykle. Zejména některé aplikace jsou nadmíru stahované, jsou to ty, které v létě zkrátka oceňujeme.  

Pokud jste si zatím v létě nestáhli žádnou novou aplikaci, možná nevíte, bez které se v létě neobejdete. Vybrali jsme hrstku TOP aplikací, které by vám měly během léta dělat společnost.  

Aplikace Záchranka 

Aplikaci Záchranka oceníte během celého roku, nejen během léta. Ovšem během horkých, letních dnů ji oceníte dvojnásob. Každý den desítky lidí zkolabují na dehydrataci nebo se zraní. Prostřednictvím aplikace Záchranka zavoláte záchrannou službu, které ani nemusíte diktovat údaje o poloze (často je ani neznáte). Aplikace odešle díky GPS vaše souřadnice a záchranáři budou moc dobře vědět, kam mají jet a kde se zrovna nacházíte. Ať už budete v lese nebo v obchodním centru, najdou si vás a pomohou vám.  

Aplikace QSun 

Milujete opalování? Pak určitě víte, že to není zrovna zdravotně bezpečná aktivita. Sluníčko může ubližovat, a to hlavně ve chvíli, kdy opravdu silně pálí. Díky aplikace QSun budete vědět, kdy je slunce nejsilnější a kdy je dobré se mu vyhýbat. Také vám prostřednictvím aplikace bude zasláno doporučení, jak se před sluníčkem nejlépe chránit a jaká ochrana je pro vaši pokožku nejlepší.  

Aplikace Hydro Coach 

Během léta je důležité dodržovat pitný režim. S tím vám pomůže aplikace Hydro Coach, která bude sledovat váš pitný režim a bude ho následně vyhodnocovat. Pokud máte problém s dodržováním pitném režimu i během jiného ročního období, díky aplikaci si na něj budete dbát.