Mobilní aplikace pro ženy. Co by nemělo chybět v jejich telefonu?

Věděli jste, že průměrný člověk má ve svém mobilním telefonu staženo zhruba třicet aplikací? Nemluvíme sice o počtu pravidelně používaných aplikací (většina jen leží ladem), ale o celkovém počtu stažených pomocníků. Zatímco aktivní sportovci mají stažený krokoměr nebo kalorické tabulky, v telefonech žen najdeme trochu jiné appky, které jim usnadňují jejich každodenní život. O jakých konkrétně je řeč? 

Stocard 

Není tajemstvím, že ženy milují slevy. A také je vyhledávají. Ale jelikož ke slevovým akcím nedochází denně, sjednávají si klubové kartičky v různých obchodech, které jim při jejich nakupování sníží konečnou utrženou částku. Jenže takových kartiček se v jednom okamžiku bude v peněžence nacházet celá spousta. Kvůli nim nepůjde peněženka ani zapnout, navíc najít tu jednu konkrétní u pokladny v obchodě je vždycky trochu oříšek. Aplikace Stocard je však praktickým pomocníkem.  

Jedná se o aplikaci, do které si převedete prakticky všechny klubové kartičky, které vám dřímají v peněžence. Nebudete je tak mít v peněžence a při nakupování je ihned velmi rychle najdete. Aplikace je totiž velmi přehledná.  

Menstruační kalendář 

Která žena si pamatuje, kdy má měsíčky. Pravděpodobně žádná nebo jen málokterá, a to proto, že bere prášky, díky kterým jsou její dny opravdu pravidelné. Pakliže patříte k těm, které by se konečně ve své menstruaci rády vyznaly, pak stojí za stažení Menstruační kalendář.  

Kromě toho, že pohlídá ženin cyklus také prozradí, kdy se nachází v takzvaných plodných dnech a kdy nikoliv. V době dovolených se tato aplikace opravdu hodí, alespoň nepojedete k moři s “rudou armádou”.  

Waze 

A jelikož i dámy usedají za volant automobilu, mezi aplikace, které by měly mít staženy v mobilním telefonu patří bezesporu Waze. Tato chytrá navigace oznamující, kde se zrovna nachází policisté nebo kde to stojí se stala od doby svého vydání celosvětovým hitem.