Co nového u Applu?

Mezi námi se nachází čím dál více lidí, kteří milují výrobky značky Apple. Jsou to výrobky, které si každý zamiluje na první pohled. Jsou totiž perfektní nejen po vzhledové stránce, ale jsou perfektní především po té funkční stránce. Jelikož jsou plné zajímavých aplikací a funkcí, člověk nemusí nosit ani hodinky, ani svou peněženku. Vše se totiž dá instalovat přímo do telefonu. Právě tento výrobce elektroniky a inovativních technologií hlásí hned několik novinek. Víte, co je nového u této společnosti?

Společnost Apple je dnes označována za amerického giganta, z něhož kousek má doma každý z nás. Někdo vlastní iPhone, jiný vlastní MacBook, někdo má ve svém vlastnictví iPad. Ať už máte jakýkoliv vynález tohoto výrobce, měli byste se zajímat i o Apple novinky. Mnohé vás překvapí, jiné zase ne.

Otázkou tedy je, co je nového ve světě tohoto amerického giganta?

Apple se podílí na zvýšených ziscích streamové hudby

Streamová hudba je v současné době obrovským hitem. Lidé už neposlouchají písničky z Youtube, dokonce si je nestahují do telefonu. Používají takzvané Spotify nebo právě Apple Music. Díky stále větší oblíbenosti této hudby se nemůžeme divit tomu, že zisky z hudby vzrostly o 43 procent podle informací MIB.

Podle dalších informací se na tomto zvýšení nejvíce podílí Apple Music, který se těší více jak čtyřiceti milionům uživatelů.

Apple zavírá svou poslední prodejnu Apple Watch

Apple má taky po celém světě takzvané Apple Story, což jsou obchody plné jejich výrobků. Mezi takovou spoustou Apple Storů najdete taky prodejnu výhradně s Apple Watch, která je naprosto unikátní, protože už je poslední. Bohužel i tato prodejna se zanedlouho zavře, a to z toho důvodu, že se přímo přes ulici otevře jiný App Store, zaměřující se nejen na Apple Watch, ale i na jiné produkty značky Apple.