Rezervační systém Reservio je stále populárnější. Nově spouští i appku

Dnes je k dispozici hromada aplikací a systémů, které je možné využít, když potřebujeme. Nejvíce využívaný je dnes brněnský rezervační systém zvaný Reservio, který dnes využívá skoro dvě stě tisíc uživatelů. Jedná se o rezervační systém, který se začal vyvíjet a rozvíjet před šesti lety. Tehdy vznikal už v době vysokoškolských let zakladatelů, kteří tímto způsobem našli způsob, jak zařizovat a také spravovat rezervace. Jak již bylo zmíněno, dnes tento rezervační systém využívá dvě stě tisíc lidí, kteří se radují z nově spuštěné mobilní aplikace.

I nově spuštěná aplikace by nyní mohla pomoct v plánovaném obratu jednoho milionu dolarů, což je zhruba dvaadvacet milionů korun.

Reservio pronikl do celého světa

I když se jedná o brněnský rezervační systém, pronikl do kompletně celého světa, tedy do 166 zemí. Česká republika je tedy logicky mezi nimi. Rezervace v Česku však tvoří jen desetinu všech rezervací. Hned za ní je Brazílie, kde je Reservio také populární. Z exotických zemí se Reservio nejvíce uchytilo v Mosambiku nebo v Kuvajtu.

Co je to Reservio?

Jak již bylo zmíněno, jedná se o rezervační systém. Reservio nabízí rychlý a také snadný způsob objednávání, které se nově nabízí také v mobilní aplikaci, která by mohla přilákat zase nové uživatele. Mobilní aplikace doposud fungovala jen pro podnikatele, nyní se konečně otevřela naprosto všem.

Stejně jako na webu, i v mobilní aplikaci je nyní možné rezervovat si služby v oblasti krásy, péče o tělo, také v oblasti zdraví, sportu, v oblasti automobilů. Rezervovat si můžete také volnočasové aktivity nebo kurzy a workshopy.

Po úspěšném testování už nyní mohou uživatelé stahovat mobilní aplikaci rezervačního systému, který je opravdu populární po celém světě, i když jeho kořeny vyrostly v moravské metropoli jménem Brno.