Staňte se součástí IT světa

Hledáte novou práci, která by vás naplňovala, bavila a do které byste chodili s úsměvem na rtech? Už nechcete pracovat pro šéfa, který z vás bude jen vysávat energii? Toužíte si najít práci, kvůli které budete rádi vstávat z vyhřáté postele? Takové zaměstnání už dávno není nereálné, už to dávno není jen sen. Pravdou je, že se dnes zaměstnavatelé o své zaměstnance starají, možná jste jen neměli zatím štěstí na vedoucího. Pokud však pošlete životopis do firmy U&SLUNO, konečně prolomíte smůlu.

Právě ve firmě U&SLUNO nyní hledají posilu do svého týmu. Seznam pracovních míst je k nahlédnutí na joinus.cz. Pokud se tedy zajímáte o IT, pokud chcete získat nové zkušenosti a chcete se naučit novým věcem, neváhejte a buďte právě vy tím, kdo obsadí volné pracovní pozice.

O firmě U&SLUNO

Možná se ptáte, co je firma U&SLUNO zač. Je důležité vědět něco o svém potenciálním zaměstnavateli, pro informace o něm však nemusíte chodit daleko. Firma U&SLUNO je dnes přední firmou poskytující poradenské služby pro retail, logistiku a distribuci. Taktéž poskytuje informační technologie. Jedná se o velmi dynamickou a moderní společnost, která má potenciál dál růst a rozvíjet se. Neustále se zde hledají inovativní řešení, která budou mít přidanou hodnota a která budou synonymem rychlého návratu investice.

Co vám firma U&SLUNO nabízí?

Samozřejmě je nutné vědět, co firma U&SLUNO nabízí. K hlavním benefitům patří rozhodně pružná pracovní doba, možnost naučit se novým věcem a nasbírat zbrusu nové zkušenosti. Přátelské prostředí, a ještě přátelštější kolektiv jsou další bonusy, které je třeba vypíchnout. K dalším plus patří čokoládové středy a vynikající káva přímo na pracovišti.

Že vás firma U&SLUNO ohromila a chcete se stát součástí týmu? Neváhejte, pošlete životopis a #joinus.