Značka Motorola hitem v době korona krize

I když by se dalo říct, že v době, kdy nás sužuje takzvaná korona krize, řada Čechů šetří, není tomu tak ve všech případech. Někteří lidé stále bezhlavě utrácí, a to především za mobilní telefony, které patří dlouhodobě k žádanému zboží. Mezi Čechy se však v době korona krize našel nový oblíbenec, a tím je značka Motorola. Jedná se o značku, která je v držení čínského Lenova a která před několika lety z Česka doslova vycouvala jako rak. Ale značka se rozhodla na trh vrátit, což byl dobrý krok. Značce se totiž u nás poměrně daří.  

Jak již bylo zmíněno, v době aktuální koronavirové krize si lidé našli nového oblíbence, kterým je značka Motorola v držení čínského Lenova. Jedná se o značku, která původně byla jenom malým hráčem, ale je pravdou, že se z ní stává poměrně konkurence schopná značka, z níž můžou mít strach i ti největší hráči na trhu.  

Zájem roste o nový model Edge 

Zejména roste zájem o poměrně nový model Edge, který byl v nedávné době uveden na trh. Značka se taktéž nedávno pochlubila svými výsledky, které jsou opravdu hezké. Daří se jí prodávat i dvě stě chytrých telefonů denně, navíc prodeje každým dnem rostou.  

Dokonce lze říct, že značce se v současné době daří daleko lépe než před úderem koronaviru. První měsíc, kdy koronavirus zasáhl Česko, byly prodeje sice velmi nízké, na druhou stranu se tyto propady daří látat aktuální popularitou a oblíbeností značky.  

Motorola je cenově dostupnější 

Možná si říkáte, proč Češi rázem kupují chytré telefony značky Motorola, když je na trhu tolik dalších skvělých hráčů. Pravdou je, že Češi (zejména v současné době korona krize) jdou především po cenově dostupnějších modelech, což ostatně Motorola bezesporu je. Navíc je to telefon se solidní výbavou, který uspokojí řadu lidí.