Co můžete očekávat od digitálních panelů, aneb jaké mají funkce

Digitální panely jsou stále vyhledávanější formou, jak můžete informovat různé lidi (občany, zákazníky, klienty) o tom, že co se děje. Oproti těm papírovým mají spoustu různých výhod: například vypadají velice moderně a přitažlivě, což je velice reprezentativní. Dále pak mají neomezené místo, takže se na ně dá vkládat mnohem více informací než na jejich papírové protějšky. A v neposlední řadě musíme uvést, že mají také celou řadu dalších funkcí. 

Informování o aktualitách 

Jedná se o zcela základní funkci, kterou ale dokáže splnit také klasický reklamní panel nebo třeba úřední deska v obci. Kromě toho, že se lidé dostanou k informacím včas (díky tomu, že informace si na digitální panel vkládá ten, kdo ho vlastní – a nemusí k tomu mít speciální vzdělání, stačí běžné dovednosti na PC), mohou díky digitalizaci dosáhnout ještě na další funkce. 

Informace navíc 

Kromě klasických informací, které se týkají vaší společnosti nebo města či ústavu, můžete svým uživatelům nabídnout ještě mnohem víc. Například aktuální datum, čas, teplotu nebo také předpověď počasí. To se může hodit vždy, a navíc to vypadá, že máte o své zákazníky starost. 

Marketingový nástroj 

Digitální panely lze využít také jako místo pro vaši reklamu – pro propagaci nových zboží a služeb, zobrazení akčních nabídek nebo speciálních akcí. To může velkou měrou podpořit váš prodej. Správně zobrazený digitální panel může nalákat ke koupi mnohem více než letáky papírové, které už dnes spousta lidí přehlíží. Oproti tomu digitální panely – i když je používá čím dál více společností a obcí – jsou nepřehlédnutelné a vzbuzují pozornost. Navíc vypadají velice reprezentativně. 

Zveřejnění oficiálních webových stránek 

Díky digitálnímu panelu s dotykovým displejem můžete svému zákazníkovi umožnit přístup na své webové stránky, kde může najít celou spoustu dalších zajímavých informací.