Co umí Apple Watch a uživatel o tom nemá ani ponětí

Mezi lidmi se najde poměrně mnoho uživatelů hodinek, kterým se také jinak říká Apple Watch. Produkty s nakousnutým jablkem jsou mezi lidmi opravdu oblíbené a hodinky, skrze které si můžete telefonovat, posílat smsky nebo surfovat po internetu – to je zkrátka sen. Hodinky Apple Watch však většina uživatelů využívá k naprosto běžným věcem, jako je kontrola času nebo sledování počasí. Je to však škoda, jelikož hodinky toho umí daleko víc. Využijte všechny funkce tohoto vynálezu, přece jenom jste za něj utratili několik tisíc korun.  

Opravdu to není jenom o hlídání uzavřených kroužků, sledování počasí nebo kontrole času. Je to o řadě dalších, velmi chytrých funkcích, které mohou výrazně zpříjemnit a zjednodušit váš život nebo trávení volného času.  

Ztlumení přikrytím 

Jak jsme zmínili, Apple Watch jsou skvělé například proto, že skrze ně můžete přijmout hovor nebo být informován o textové zprávě. Pokud však přišel hovor nevhod, využijete funkci ztlumení přikrytým. Nemusíte si tedy nastavovat režim Nerušit jako v mobilních telefonech, zkrátka jen přikryjete hodinky dlaní a rázem je po starostech. Dojde k utlumení hovoru a podobných nevítaných upozornění.  

Odpovědi na textové zprávy 

Odpovědi na textové zprávy jsou v současné době velice oblíbené. Zkrátka když nemáte čas odpovídat, pošlete neutrální odpověď o tom, že se zanedlouho ozvete. Nemusíte však využívat jenom přednastavené zprávy, využít můžete i své vlastní na míru upravené odpovědi, které si upravíte ve svém iPhonu v aplikaci Apple Watch. Tak snadné to je! 

Prozvonění 

Nemůžete najít svůj iPhone? Víte, že jste ho někam založili, ale nevíte, kam jste ho zkrátka dali? V takovém případě byste měli využít funkci Apple Watch, kterou je prozvonění se. V případě prozvánění skrze Apple Watch vydá iPhone zvuk i poté, co je přepnutý do tichého režimu.