Jaké autodoplňky nesmí chybět v žádném voze?

Pokud máte svůj vlastní automobil, chcete, aby byl naprosto perfektní. Snažíte se ho různě „vytunit“, aby byl odlišený od ostatních vozů na silniční komunikaci. Zároveň se snažíte mít dokonalý interiér, v němž se vám bude dobře řídit a v němž budete rádi trávit svůj čas. Kromě vzhledu však dbejte i na ochranu vozu. Každý den se stává, že někdo někomu narazí do vozu, že někdo vůz odře či podobně. Mějte svůj vůz v bezpečí a pořiďte si do vozu autodoplňky, které automobil do jisté míry ochrání i před vámi samotnými.

Otázkou je, jaké autodoplňky stojí za koupi. Přece jenom autodoplňků je aktuálně na trhu habaděj, člověk si nevybere jenom jeden z nich. Pořiďte si proto autodoplňků hned několik. A my vám poradíme, nad jakými rozhodně neohrnout nos.

Vany do kufru ochrání zavazadlový prostor

Pokud patříte k lidem, kteří ve svém kufru velice často převáží těžký náklad nebo ostrý náklad, doporučujeme si do svého kufru pořídit vanu, která ochrání zavazadlový prostor. Vany do kufru se prodávají v plastové a v gumové formě. Plastová vana je sice levnější a má zvýšený okraj, díky kterému neproteče do kufru žádná voda či se do kufru nevysype drobný písek, ale za to gumová vana do kufru zajistí stabilitu nákladu, který převážíte. Tak či tak je vana do kufru nepostradatelným autodoplňkem, díky kterému nedojde k jakémukoliv poškození zavazadlového prostoru.

Lišty proti oděrkům

Lišty jsou také nedílnou součástí každého vozu. Instalují se například na práh nebo na dveře, tedy na místa, kde může dojít k oděrkům. O oděrky se většinou zasloužíte i vy, a to při nástupu nebo výstupu z auta. Prahové lišty nebo lišty dveří mohou zamezit nepříjemným oděrkům nebo poškození laku, kterého se dopustíte nedopatřením.

Ať už si pořídíte jakékoliv lišty, vždy se budou snadno instalovat. Nebudete potřebovat ani pomoc zkušeného odborníka.