Vozy, které lze koupit pod čtvrt milionu. Jaké to jsou?

Přemýšlíte nad tím, že si koupíte automobil? Možná nemáte stovky tisíc korun nebo rovnou miliony na to, abyste si koupili třeba zbrusu nový automobil či nový model oblíbené automobilky. Nezoufejte, nemusíte za automobil utrácet víc než čtvrt milionu korun. Krásné vozy si dokonce koupíte i do sto padesáti tisíc. Nevěříte? Vybrali jsme několik vozidel, které si lze koupit do zmiňovaného čtvrt milionu korun, tedy do dvou set padesáti tisíc. Které vám nejvíce učaruje? 

Koupě nového automobilu je poměrně velká věc. Lidé si neuvědomují, že od chvíle, kdy si koupí auto, už musí počítat i s dalšími výdaji, které se týkají opravy automobilů, přezouvání pneumatik nebo také doplňování benzínu. Než si tedy auto koupíte, je třeba zvážit ten fakt, jestli na to máte, jestli máte na to utáhnout automobil.  

Pokud zjistíte, že to zvládnete, pak si vyberte spíše levnější vůz, ať vás to tolik nebolí. I levně lze koupit skvělé vozy, vybrali jsme vám jich rovnou několik. 

Vozy, které si koupíte do čtvrt milionu korun 

  • Citroen C1, C3 – zatímco jeden model stojí něco přes dvě stě tisíc korun, druhý stojí zhruba o dvacet tisíc korun více. Jedná se o hezká vozidla, která pochází ze slunné Francie. Pokud jste milovníkem vozů Citroen, pak určitě neváhejte.  
  • Hyundai i10 – v současné době jsou automobily značky Hyundai velice oblíbené. Jeden si dokonce lze koupit těsně pod čtvrt milionu korun, a to model Hyundai i10. Jiné automobily této značky se bohužel pod tuto cenovou hranici nedostanou.  
  • Nissan Micra – pokud toužíte po netradičním vozidle, které však bude lahodit lidskému oku, pak zvolte tento model, který koupíte za 249 tisíc korun. Tisícovka vám tedy zbyde ještě na benzin.  
  • Peugeot 108 – Peugeoty jsou v České republice stále oblíbená vozidla. Lidé si kupují vozidla této automobilky nejen proto, že vzhledově hezky vypadají, ale také proto, že je to levný asistent každodenního života. Model 108 si navíc koupíte za 220 tisíc korun, tedy se do čtvrt milionu hravě vejdete.