Jak vypadá nejdražší motorka světa?

Pánové jsou zkrátka milovníkem světa automobilů, o tom není pochyb. Snad neexistuje muž, který by neměl vysněné vozidlo, na které by si šetřil. Mnohým mužům se dokonce o řadě automobilů dnes a denně zdá. Zatímco někteří touží po pohodlném voze jedné z nejdražších automobilek, jiní zase touží po super sportovním vozidle, s nímž by byli rychlejší než čas či světlo. Najdou se však i milovníci motorek, kteří místo za auto utratí své veškeré úspory za motorku. Někteří třeba i za tu nejdražší na světě. 

Stejně jako se ví, jaké firmy jsou nejhodnotnější nebo jaké módní značky jsou nejdražší, ví se také to, jaká motorka je tou nejdražší na světě. Jedná se o motorku Harley-Davidson Softail Blue Edition, která je znám hlavně pro svůj naprosto přepychový design.  

Kdo stojí za nejdražší motorkou světa? 

Za prestižní motorkou Harley-Davidson Softail Blue Edition stojí švýcarská firma Bucherer, která vyrábí drahé hodinky. Je to trochu paradox, že firma vyrábějící hodinky z ničeho nic udělá motorku, která se stane tou nejdražší na světě. Firma Bucherer se spojila se společností Bündnerbike, která dále pracuje se světově známou značkou Harley-Davidson. A tak vznikla celá spolupráce a začala se vyrábět motorka, která je dnes opravdu tou nejdražší na světě.  

Na motorce pracoval tým osmi lidí od obou značek, a to více jak dva a půl tisíce pracovních hodin. Během této doby se vytvořil stroj, který předčil veškerá očekávání.  

Jak vypadá nejdražší motorka světa? 

Ptáte se, jak motorka Harley-Davidson Softail Blue Edition vypadá? Celý povrch motorky je postříbřený, lak má dokonce šest barevných vrstev. Model je zdobený dohromady 360 diamanty, šrouby jsou pozlacené. V nádrži dokonce najdete umístěný prsten Dizzler, který pochází z kolekce Bucherer Fine Jewerly. Prsten má šestihranný diamant o hmotnosti pěti a půl karátů. 

Tato prestižní motorka vyjde na 37 a půl milionů korun.