Jaká vozidla přijedou na trh v letošním roce? Seznam dlouho očekávaných novinek

I když možná nic dobrého od letošního roku neočekáváte, přece jenom se k něčemu dobrému schyluje, a to v automobilovém světě. Právě do světa automobilů má letos zavítat řada novinek, na které se především automobiloví nadšenci opravdu těší. Pojďme si zmínit opravdu to nejzajímavější, co na trh doputuje a za co budeme moct utrácet své dlouho naspořené finance. 

Nová alfa přijíždí na scénu 

Pokud patříte k milovníkům automobilky Alfa Romeo, jistě se těšíte na novinku, která z její dílny přijede. Je jí Alfa Romeo Tonale, která by měla na trh přijet zhruba letos na podzim. Její konečná podoba pro mnohé nebude překvapením, jelikož se její koncept odhalil světu už před dvěma lety. Už tehdy si z ní lidé doslova “sedli na zadek”, tudíž lze předpokládat, že se po uvedení na trh stane hitem.  

Na trh se chystá i nová Dacia 

Automobily Dacia patří k poměrně oblíbeným. Jestliže se jedná o váš oblíbený vůz, možná se už nedokážete dočkat novinky, která letos na trhu doputuje. Očekávat lze skvělý komfort a také sofistikovanou techniku, k tomu všemu i moderní pohonné jednotky. Dalo by se říct, že se o novince už mnoho ví (možná dokonce všechno), otázkou však zůstává stále cena – ta se odhalí až v okamžiku, kdy vůz slavnostně přijede do nabídky na trhu.  

Nový Fond Mondero má oživit skomírající prodeje 

Automobilka Ford za sebou nemá zrovna nejúspěšnější rok. Skomírající prodeje by však měl probudit nový Ford Mondero, který přijede ve verzi crossover. Karoserie bude kombi, podvozek zvýšený a vzhled by měl být dobrodružný. Jinými slovy má být ideálním parťákem každému vášnivému cestovali, který doma zkrátka neposedí. 

Co zůstává otázkou, tak jestli tato verze Fordu Mondero zachrání kdysi tak oblíbený model nebo jestli to je jenom výkřik do prázdna, který nesklidí žádný úspěch.