Jaké automobily se řadí mezi nejočekávanější v roce 2018?

Svět automobilů se neustále mění. V současné době si můžeme koupit skutečně geniální vozy, které nám rozhodně tají dech. Pokud zvažujete si v roce 2018 koupit nový automobil, možná byste mohli popřemýšlet nad nějakými novinkami, které se mají světu ukázat právě v tomto roce. Pokud se o svět automobilů moc nezajímáte, tudíž nevíte, jaké novinky se v tomto roce ukážou světu, přinášíme vám ty nejvíce očekávané vozy!

Každý rok je pro svět automobilů doslova přelomový. Neustále se vymýšlejí nové vozy, které nás dostávají do kolen nebo které nám vyrazí dech z těla. Sice se nejspíše nedočkáme létajícího vozu, což je určitě vůz budoucnosti, ale dočkáme se mnoha zajímavých aut, která si na první pohled zamilujete.

• Audi

Pokud milujete vozy značky Audi, můžete se už zanedlouho těšit na představení nového modelu generace A6. Tento model se světu ukáže poslední lednový den v Infolstadtu. Kromě toho se představí i nová generace Q3 a na přehlídku by mělo dorazit i obří nové SUV Q8.

• BMW

Jestliže dáváte přednost raději BMW, tak vás taky potěšíme. I tato automobilka slibuje celou řadu novinek. Představí se například model i8, světu se ukáže i nová řada 8, což je vlastně obrovské kupé. Z garáží vyjede i generace X5 či největší SUV v nabídce X7.

• Mercedes-Benz

Na trh se samozřejmě přijedou ukázat i novinky z dílny značky Mercedes-Benz. Ukáže se nejen nová generace sprinteru, ale taky i nová generace třídy G i nová třída A.

• Škoda

I Škoda má aktuálně co nabídnout! Letos představí například omlazenou Fabii, a to na březnovém ženevském autosalonu. Kromě toho se na trh dostaví i deriváty Kodiqau. Měla by se světu ukázat si zbrusu nová verze Spacebacku, která slibuje nevšední a naprosto přepracovaný design, na který nejsme u automobilky Škoda zrovna zvyklí.

Samozřejmě i mnohé jiné automobilky chystají celou řadu novinek – vybrali jsme vám nejatraktivnější novinky, na které se můžete těšit!