Proč mít v dnešní době svou mobilní aplikaci?

Žijeme v době internetu. Internet je dneska skutečně mocná zbraň, kterou využívá nejedna firma či společnost. Každá firma by měla mít své webové stránky, díky kterým lidé zjistí, že firma vůbec existuje. Následně je třeba mít dobrou internetovou reklamu, která není nijak drahá – naopak se řadí k těm nejlevnějším reklamám vůbec. A jelikož každá společnost musí jít s dobou, aby předběhla konkurenci nebo měla před ní aspoň trochu náskok, je třeba mít i svou vlastní mobilní aplikaci, kterou si klienti s chytrými telefony rozhodně zamilují.

Mít svou vlastní mobilní aplikaci je dneska naprosto snadné. Chce to jenom vědět, do rukou jaké společnosti se musíte vložit. Samozřejmě, na současném trhu najdete hned několik společností, které vám jsou schopné vytvořit kvalitní mobilní aplikaci rychlostí blesku. Ovšem ne každá společnost je schopná vytvořit mobilní aplikaci jak pro Android, tak pro iOS.

To umí například společnost PepiApp, která je nejen v Praze, ale i na celém českém trhu vážně jednička!

Znáte společnost PepiApp?

Jestliže jste se s touto společností doposud nesetkali, přinášíme vám pár informací. Firma je na trhu už nějaký ten pátek a zaměřuje se na tvorbu mobilních aplikací. Její klientela je skutečně široká a rozmanitá – mezi klienty najdeme restaurace, dále taky hotely, muzea, festivaly, realitní kanceláře nebo taky fyzické osoby, jako jsou například právníci.

Co je však zajímavé, je to, že mezi klienty najdeme i obce či města. Firma se tedy nespecializuje na tvorbu mobilních aplikací jenom pro fyzické osoby či společnosti, ale zabývá se i tvorbou mobilních aplikací na míru pro města a obce.

Proč mít mobilní aplikaci?

Možná si říkáte, proč mít mobilní aplikaci, když máte svou vlastní webovou stránku, kterou máte přizpůsobenou pro mobilní. Odpověď je naprosto jednoduchá – mobilní aplikace má hned několik výhod. K těm hlavním výhodám patří to, že aplikace využije všechny funkce telefonu. Navíc se přizpůsobí danému přístroji, do něhož je aplikace stažena. Další výhodou je zasílání push zpráv.