Akcie, které budou podle analytiků letos nejúspěšnější

Máte odloženou stranou jistou sumu peněz? Nechcete ji však dát na spoření, ale chcete tuto sumu investovat? V takovém případě se vyplatí zjistit, do čeho se vyplatí dnes investovat. Nemusíte zdlouhavě brouzdat na internetu, máme pro vás několik tipů na ty nejlepší investice. Letos jsou těmi nejlepšími investicemi bezesporu akcie.  

Pro mnohé mohou být akcie nebezpečnou investicí, ale kdo se bojí, nesmí do lesa. I když jsou akcie jistým rizikem, mohou přinést taky obrovský zisk, o tom není pochyb. Pojďme si však prozradit konkrétní investice, do nichž se letos vyplatí investovat, jelikož se firmám, jež je vlastní, poměrně dařilo.  

Coca-Cola 

Kdo by neznal sladkou limonádu černé barvy, kvůli které zhřešíme jednou za čas naprosto všichni. V případě, že Coca-Colu milujete, proč si nekoupíte akcie právě této společnosti, Podle posledních statistik se firmě daří opravdu velmi, během letošního roku by se mělo v aktuálním tempu pokračovat. Podle analytik se očekává nárůst o dalších šest procent, proto neváhejte a investujte.  

Apple 

Co se týče dalších ideálních akcií, do nichž se letos vyplatí investovat, rozhodně byste měli investovat do akcií společnosti Apple. Neustále roste počet uživatelů a zároveň také vlastníků elektroniky, která má na své zadní straně nakousnuté jablko. I když si mnozí lidé říkají, že Apple nevyrábí produkty jako dříve, jiní jsou opačného názoru. V posledních měsících se společnosti velice daří, a to hlavně po představení posledních produktů, po kterých se poptávka zvedla obrovsky.  

AT&T 

Další akcie, do kterých se letos vyplatí investovat, jsou akcie společnosti AT&T. Jedná se o jistého favorita mezi společnostmi, a to především proto, že hodnota cenných papírů společnosti vzrostla za poslední rok o čtyřicet procent.